paušály.sk  
 
 
O2 Telefonicao
T-mobile
orange
 
 
Paušály
Index  
Mobilný telefón
o O2 Telefonica
o T-mobile
o Orange

 
Ponuky
O2 paušály:
- O2 fér faktúra
- O2 Fér kredit


T-mobile paušály:
- program viac
- iTariff
- Vo veľkom
- Relax
- Podnikateľ
 
Orange paušály
- Paušály, internet
 
o T-mobile  
 
T-Mobile Slovensko, a.s. (predtým EuroTel Bratislava, a.s.) je spoločnosť na Slovensku poskytujúca telekomunikačné služby - či už sú to služby mobilnej komunikácie alebo služby dátových sietí.
Spoločnosť T-Mobile Slovensko prevádzkuje štyri siete - sieť GSM (v pásmach 900 a 1800 MHz), verejnú dátovú sieť VDS, analógovú sieť NMT a sieť 3G UMTS. Sieť GSM je budovaná od roku 1997 pomocou technológie švédskej spoločnosti Ericsson. Používanie analógovej siete NMT sa na Slovensku datuje od roku 1991. T-Mobile vdýchol tejto sieti nový život, keď nasadil technológiu Flash-OFDM alebo tiež FLARION, ktorá umožňuje rýchle dátové prenosy. Technológiu Flarion využil ako prvý operátor na svete pre celonárodné nasadenie. 25. februára 2006 ako prvý mobilný operátor na Slovensku spustil komerčnú prevádzku siete UMTS. Umožňuje kreditný ale aj paušálny variant telekomunikačných mobilných služieb.

Disponuje telefónnymi predvoľbami: 0901, 0902, 0903, 0904, 0910, 0911, 0912, 0914

Podporuje technológie: GSM, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, FLASH-OFDM, BlackBerry
www.t-mobile.skT-mobile

 


 

 
Mobilné telefóny
Mobilný telefón zaznamenáva popri počítačoch najväčší rozvoj s hľadiska technológií. Je to prístroj o ktorom sa dá povedať, že zotročuje ľudí. Telefón si bežný ľudia na Slovensku začali osvojovať vo veľkom množstve od roku 1991. Od tohto roku sa počet ľudí vlastniaci mobilný telefón zväčšuje. Ku dnešnému dnu kedy počet lúdi na Slovensku ktorý vlastnia mobilný telefón sa vyšplhal až na úcty..viac
Reklama
XXX
 
 

Google reklama - ochrana osobných údajov   © 2009 PAUŚÁLY.sk L222 TondaG